ZKOMPOSTOVALA JSEM SE

Moji milí,
tahle stránka celkem dlouho ležela ladem. Za tu dobu, co jsem se vám neozvala, se toho u mě spoustu událo. Prošla jsem proměnou jak vnější, tak vnitřní, přesně tak, jak jsem si to prozíravě naplánovala hned v úplně prvním příspěvku před asi rokem a čtvrt. To už si nemůžete pochopitelně nikdo pamatovat, ale je to prostě tak. Když použiju výstižný termín jedné své přítelkyně, zkompostovala jsem se!

A v tomhle – doufám úrodném – blátíčku už klíčí nějaká semínka. Tak především jsem se před časem zkompostovala ve výživovou poradkyni! Ano, fascinována zdravým jídlem a zdravým duchem ve zdravém těle jsem se rozhodla důkladněji prozkoumat, co za tím vším je. A ač samozřejmě i tady platí, že čím víc vím, tím víc vím, že nic nevím, i tak toho vím víc než na začátku a díky kurzům a prvním klientům se organické složení mých vědomostí a zkušeností krásně množí…

A taky vím, že zdravé jídlo a správné fungování vnější schránky je úplný základ pro to, aby se lidská bytost cítila dobře a spokojeně. A tak i ostatní kompostovací procesy mohou u každého začít. Možná v těch procesech občas něco lehce zahnívá či nevoní, ale výsledek je jednoznačně úrodný a obohacující. A to je krásné pozorovat a moc ráda vám k vašim kompostovacím procesům dopomohu, pokud si to budete přát.

Tahle stránka se tedy postupně trochu změní, procesem přeměny projde i její název, ještě přesně nevím jak, ale ta číslovka je hodně omezující, ráda totiž zkompostuji zájemce jakéhokoli věku… Samozřejmě pochopím, pokud nějakým způsobem dojde i k rozkladu sledovací základny této stránky, přeci jen se změní její účel, ale věřím, že se poskládá tak, jak má.
Procesům zdar 

😘

Tahle stránka, co ležela ladem,
už nebude se zabývat mým hladem.
Je to snad mínusem anebo kladem,
bude se zabývat z kompostu smradem?
Nikoli, pouze vůněmi,
a tím, co se z kompostu promění…
Těším se, Markéta

PS: Fotka vlevo – já před kompostováním, znavená a schovávající špíčky pod šaty a za keřem. Vpravo – zkompostovaná o 13 kg, v pase přepásaná a sršící energií…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *