SPERMIE VINNÝCH MUŠEK, KOLIZE S JÍDELNÍČKEM A ŠVIHÁK NA VLTAVĚ

den 21 – takypřísná fáze 5/?

Přemnožily se nám octomilky. Já mám zvířátka ráda a nejsem nepřející. Takže ať si klidně pořádají celorepublikovou session u nás. U nás, na zahradě, na kompostu. Ale ať mi pokud možno nemigrujou do kuchyně. Já vím, už je venku frišno a velká zásoba ovoce, kterou vytvářím kvůli jídelníčku Metabolic balance (MB), je víc než lákavá. Na sušenky, který jsem si dávala ke kafi před tím, teda fakt nelezly.

Jak je ale sakra možný, že se objeví i na rajčatech pod pokličkou?! Ony snad vznikají zjevením se!

Tak ne, na netu píšou, že se rozmnožují. A že sameček při námluvách své vyvolené zpívá! A taky že mají oproti člověku 300x větší spermie. Ó jé, to jsem snad ani nepotřebovala vědět. Prý skoro dva milimetry. Vždyť tak velká je ta muška sotva celá. Je tohle vůbec možný? Takže mi v kuchyni poletují mračna obřích spermatických buněk, bezva.

Další nečekané zápletky s MB: Nikdy by mě nenapadlo, že si budu o víkendu řídit budíka na 7,50. A už vůbec ne, že mě k tomu přiměje nějakej jídelníček. Pchch. Jenže vzhledem k tomu, že se mezi jídly dodržují 5hodinové odstupy a že ráda obědvám v kruhu rodinném, nelze jinak.

Dále tu máme vyhozený zbytek žitného chleba. Jak si ho krájím na ty tenké 25gramové folie, nestihla jsem ho zkonzumovat dřív, než zplesnivěl.

A pak ty tuky. Už je to pár dní, co mi do jídelníčku přibyly. Ke každému jídlu lžíce kvalitního oleje. Prý se touto fází parádně restartuje mozek. Nějak to ale nefunguje. Už 4x(!) mozek zapomněl, že si ten tuk mám přidat do jídla. Mezi námi, kdo by taky automaticky dával olej do jogurtu s malinami, že jo? Takže už 4x jsem si po jídle lila olej na lžíci a polykala ho jen tak. Brrr. Vždycky si při tom vzpomenu na Obecnou školu a rybí tuk.

PS: V sobotu jsme se s dětmi byli podívat na manžela, jak plave ve Vltavě v rámci charitativního Prague City Swim na podporu lidí s nevyléčitelnou nemocí ALS. Akce byla fajn, muž byl v neoprenu opravdickej švihák, ale ta nemoc je vážně děsivá. A já sem takhle nenápadně propašuju odkaz pro ty, kteří by nemocné případně taky chtěli podpořit: www.zsalsa.cz/cs/zapojte-se/podporte-nas

Švihák v neoprenu měl navíc za úkol plavat s goupročkem.

PS2: Ještě jedno ponaučení z víkendu. Když si dám budík na osmou, ale pak stejně obědvám ve čtyři, vyjde veškeré vynaložené úsilí celkem vniveč. Klidně jsem si bývala mohla přispat.

PS3: Kamarádka mi dneska poradila, že na octomilky nejlíp funguje vysavač! To by mě nenapadlo. Tak vy létající spermie, zdrhejte na zahradu, nebo si budete zpívat serenády v sáčku ve vysavači!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *