MAKYKA JÁ, STARÁ BÁBA

Když jsem byla úplně malá, přesně takhle jsem si říkala. Jo. „Makyka já, stará bába“. Já si to pochopitelně přímo nepamatuju, ale rodiče mi tak občas říkají do dneška. Vlastně si myslím, že to pojmenování svědčí o mých tehdejších až geniálních věšteckých schopnostech. A co si budeme povídat, moje dávný proroctví se pomalinku přibližuje ke svýmu naplnění…

Když mi bylo 25, moje o 2 roky starší kamarádka mě tehdy přivítala do Klubu potenciálních třicátnic. Tssss, cejtila jsem se fakt dost dotčená a občas jí to (už dvacet let) připomínám. Ale holt je to tak. Dneska vstupuju do Klubu potenciálních padesátnic! Já vim, zní to fakt děsně. Ale nemyslete si, dřív nebo pozdějc tam skončíte taky. Pokud už tam teda nejste.  

Takže shrňme si to. Dneska je mi 45. Právě jsem dle numerologie ukončila Rok poustevníka a začínám zase od začátku. Rok 1. Spojený se Sluncem. Mám v plánu zářit jako to sluníčko!

Začínám tím, že zcela radikálně změním svůj jídelníček. Přihlásila jsem se k multikosmickému programu, jak tomu přezdívá můj muž. Ve skutečnosti se to jmenuje Metabolic Balance a za pár dní jdu na to.

Představuju si to asi takhle: Díky výlučně zdravým potravinám tělo začne být citlivé natolik, že samo pozná, co je pro něj dobrý a co ne. Třeba už samo vůbec nebude mít chuť na krásně pocukrovanou tvarohovou buchtu, natož tři. Tělo si prostě řekne. Následně lépe porozumím své duši, vytryskne má intuice a já budu přesně vědět, jaký je moje další směřování, tak abych obohatila tenhle širý svět, když už na něm jsem, že. Takže jo. Brzy začínáme.

PS: Pardon, že ty příspěvky teď budou dost monotematické. Prostě se moje pozornost aktuálně upíná k tomu jednomu: jídlu. Je to trochu přízemní, ale ten duchovní osvícený rozměr pochopitelně přijde. Myslim.

One Reply to “MAKYKA JÁ, STARÁ BÁBA”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *